logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

NOVINKY

COVID 19 – Opatření

Situace, která panuje už delší dobu není lehká pro nikoho a i my musíme dodržovat vládní nařízení v ČR, ale i v cizí zemy. Zde najdete krátké info o tom jak cestovat do Francie buď po vlastní ose nebo rovnou autobusem z Prahy s celou partou na Surfchamp.cz.

Otmar Oliva a Jana Kašová se stali mistry ČR.

Mekka evropského surfingu, francouzské městečko Seignosse na pobřeží Atlantského oceánu, se během uplynulého týdne stalo již po dvanácté hostitelem mistrovství České a Slovenské republiky v surfingu pod názvem Quiksilver a Roxy Czech & Slovak Surfing Championship. Přítomní diváci byli svědky zajímavého surfingu v podání nejlepších českých a slovenských surfařů.

Excelent nesmí chybět na žádném Surfchampu.

Doplňování tekutin nejen na párty, ale i na pláži je nejdůležitější věc během celého horkého dne. O to se postará náš velký partner ExcelentCZ, který na Vás bude čekat vychlazený každý den na baru. Večerní párty jsou legendární a proto by jsi neměl vynechat a varazit s náma!!!

OLYMPUS je hrdým partnerem Surfchamp.cz

Firma OLYMPUS je již podruhé hrdým partnerem Quiksilver & Roxy Surfing Championship. Olympus je na trhu fotoaparátů špičkou, své fotoaparáty posunul do nejvyšího levelu a prodává je po celém světě. Milují je nejen profesionálové, ale i profesionální sportovci.