logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

Kompletní informace

UBYTOVÁNÍ A DOPRAVA

Ubytování bude zajištěno v příjemném rekreačním areálu nedaleko pláže a surfových spotů v plně vybavených chatkách obklopených vzrostlými borovicemi, které se  v horkých dnech postarají o příjemný stín. V areálu jsou k dispozici i různá sportoviště včetně venkovního bazénu. Přímo na místo vás odveze klimatizovaný autobus z Prahy. Ubytování a doprava samozřejmě nejsou podmínkou účasti na Surfchampu, závodu se můžete zúčastnit i s dopravou po vlastní ose a svým ubytováním. Bližší informace o dopravě, ubytování, registraci a všech variantách balíčků najdete na stránkách www.surfchamp.cz.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Večerní program zahrnuje legendární a nezapomenutelné Jägermeister parties. Po dnech plných surfování se můžete odreagovat u bazénu, zahrát si tenis, volejbal na místním hřišti, půjčit si kolo a zajet do nedalekého Hossegoru na skvělou zmrzlinu nebo jen posedět s přáteli na terase před chatkou a užívat si skvělou atmosféru kolem. O pitný režim se postará pivo Excelent. Připraven je i oblíbený výlet do nedalekého San Sebastiánu ve Španělsku na ty nejlepší tapas! Každý účastník navíc dostane Quiksilver nebo Roxy tričko z limitované edice.

FORMÁT ZÁVODŮ

Formát závodů je osvědčený a totožný s tím, který používá světová organizace World Surf League stojící za největšími surfovými závody. Všichni registrovaní účastníci se v prvním kole rozlosují do tří až čtyřčlenných skupin. V těch nastoupí surfaři proti sobě ve 30 minut dlouhých jam sessions, během nichž dostanou prostor předvést své dovednosti. V hodnocení se počítá součet dvou nejlépe odjetých vln. První dva postupují do dalšího kola a vyřazovací systém pak tímto způsobem pokračuje až do finále.

Přesný formát závodu a rozlosování bude zveřejněn na riders meetingu v neděli 21. června a samotný závod pak potrvá až do 27. červnak zaručení optimálních podmínek pro surfování. Každé ráno v 8:00 se podle kvality vln rozhodne, jestli se závod pojede nebo se start posune na pozdější hodinu či další den. Ředitelem závodu a hlavním rozhodčím je bývalý profesionální surfař Kevin Olsen.

O podívanou se postará nejen hlavní závod, ale také doprovodné soutěže. Již popáté bude otevřena kategorie děti do 14 let. Chybět nebude ani štafeta týmů(tzv. Tag Team contest), nebo hromadný závod v pádlování(Paddle Battle) a speciální cena bude předána i za nejlepší odjetou vlnu závodu.

SURFOVÁ ŠKOLA

Kevin je bývalý profesionální surfař, který pochází z Jihoafrické republiky. Po skončení své profesionální kariéry trénoval anglický a jihoafrický surfový team. Nyní má surfovou školu ve Francii, kterou provozuje již téměř 10 let. Jeho jméno zaručuje nejvyšší profesionalitu a osobní přístup.

SURFOVÁ ŠKOLA ZAHRNUJE:
2 x 2 hod lekcí surfingu.
Videocoaching.
Zapůjčení surfu a neoprenu na cely týden.
(cena v klasické půjčovně je cca 100 eur na týden)

Maximální počet lidí v skupině na jednoho instruktora je 8, díky tomu je zaručený individuální přístup ke každému účastníkovi.
Škola je určena jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří se chtějí dále zdokonalovat. Každá lekce je filmována a večer se Kevin osobně věnuje video coachingu. Během prvních dvou dní se začátečníci seznámí s oceánem a bezpečností při surfování. Naučí se základy surfingu, chytání vln, pádlovaní, správný postoj na surfu a jezdění na vlně.
Po základních lekcích surfingu mají účastníci zbytek týdne na individuální zdokonalování.