logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

Kompletní informace

UBYTOVÁNÍ

Ubytování bude zajištěno v příjemném rekreačním areálu nedaleko pláže a surfových spotů v plně vybavených chatkách obklopených vzrostlými borovicemi, které se  v horkých dnech postarají o příjemný stín. V areálu jsou k dispozici i různá sportoviště včetně venkovního bazénu.  Ubytování samozřejmě není podmínkou účasti na Surfchampu, závodu se můžete zúčastnit i pokud máte vlastní ubytováním. Bližší informace o ubytování, registraci a všech variantách balíčků najdete na stránkách www.surfchamp.cz.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Večerní program zahrnuje legendární a nezapomenutelné Jägermeister parties. Po dnech plných surfování se můžete odreagovat u bazénu, zahrát si tenis, volejbal na místním hřišti, půjčit si kolo a zajet do nedalekého Hossegoru na skvělou zmrzlinu nebo jen posedět s přáteli na terase před chatkou a užívat si skvělou atmosféru kolem.

FORMÁT ZÁVODŮ

FORMÁT ZÁVODŮ

Formát závodů je osvědčený a totožný s tím, který používá světová organizace World Surf League stojící za největšími surfovými závody. Všichni registrovaní účastníci se v prvním kole rozlosují do tří až čtyřčlenných skupin. V těch nastoupí surfaři proti sobě ve 30 minut dlouhých jam sessions, během nichž dostanou prostor předvést své dovednosti. V hodnocení se počítá součet dvou nejlépe odjetých vln. První dva postupují do dalšího kola a vyřazovací systém pak tímto způsobem pokračuje až do finále.

Přesný formát závodu a rozlosování bude zveřejněn na riders meetingu v neděli 18. června a samotný závod pak potrvá až do 23. června k zaručení optimálních podmínek pro surfování. Každé ráno v 8:00 se podle kvality vln rozhodne, jestli se závod pojede nebo se start posune na pozdější hodinu či další den. Ředitelem závodu a hlavním rozhodčím je bývalý profesionální surfař Kevin Olsen.

O podívanou se postará nejen hlavní závod, ale také doprovodné soutěže. Již popáté bude otevřena kategorie děti do 13 let. Chybět nebude ani štafeta týmů(tzv. Tag Team contest), nebo hromadný závod v pádlování(Paddle Battle) a speciální cena bude předána i za nejlepší odjetou vlnu závodu.

Quiksilver a Roxy Czech & Slovak Surfing Championship bude letos poprvé ve své historii součástí Českého poháru v surfingu. Ten se letos skládá ze čtyř zastávek, přičemž závodníkům se bude počítat součet nejlepších dvou výsledků z prvních třech závodů a výsledku ze Surfchampu.

Pohár odstartoval v září v portugalském městě Costa da Caparica. Víťezmi se stali Jakub Michna a Jana Kašová. Druhou zastávkou byl závod Bali Big Wejf. Nejlepší byli Slováci Raplh Zyzak a Dominika Horníková. Posledním kláním před francouzským vyvrcholením bude  Sunrice & Curry Czech Cup ve srí lanském SK Town. Svě vítězství z prvního závodu zde budou v březnu obhajovat favoriti Jakub Michna a Jana Kašová.

SURFOVÁ ŠKOLA

Kevin je bývalý profesionální surfař, který pochází z Jihoafrické republiky. Po skončení své profesionální kariéry trénoval anglický a jihoafrický surfový team. Nyní má surfovou školu ve Francii, kterou provozuje již téměř 10 let. Jeho jméno zaručuje nejvyšší profesionalitu a osobní přístup.

SURFOVÁ ŠKOLA ZAHRNUJE:
2 x 2 hod lekcí surfingu.
Videocoaching.
Zapůjčení surfu a neoprenu na cely týden.
(cena v klasické půjčovně je cca 100 eur na týden)

Maximální počet lidí v skupině na jednoho instruktora je 8, díky tomu je zaručený individuální přístup ke každému účastníkovi.
Škola je určena jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří se chtějí dále zdokonalovat. Každá lekce je filmována a večer se Kevin osobně věnuje video coachingu. Během prvních dvou dní se začátečníci seznámí s oceánem a bezpečností při surfování. Naučí se základy surfingu, chytání vln, pádlovaní, správný postoj na surfu a jezdění na vlně.
Po základních lekcích surfingu mají účastníci zbytek týdne na individuální zdokonalování.

Doprava

Doprava na Surfchamp:
Do Francie a zpět se můžete dopravit po vlastní ose, nejlépe po vícečlenných skupinách autem, cesta při 4 členné posádce vychází cca na 3500kč/osoba.

Cestovat je možné i letecky se společností Ryanair přímou sobotní linkou z Prahy  do Bordeaux, lety jsou dostupné také ve středu. Ceny letů jsou kolem 2500kč/osoba.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi Vám poradíme.