Surfchamp
Novinka
Women Live Play Youtube Dailymotion
NEWS
Novinky
Oficiální video edit ze závodů od Burg production.
Novinky
VÝSLEDKY QUIKSILVER SURFCHAMP 2015
1. Jan Klvaňa (CZE) 12,5b
2. Otmar Oliva (CZE) 11b
3. Martin Černík (CZE) 8,5b
4. Vlado Bachnár (SVK) 8b
Novinky
SNOWBOARD ZEZULA TAG TEAM CONTEST
Snowboard Zezula Tag team contest vyhrál maďarský team HungaSurf!
Novinky
FAST LINK PADDLE BATTLE
Fast Link Paddle Battle vyhrál Matěj Černý, před Zoltánom Bakrom a Dominikom Veselkom.
Novinky
JUNIOR CONTEST
První Juniorský contest v historii vyhrál Teo Szendrej a nejlepší holkou byla na druhém místě Paulina Starclová.
Novinky
Soutěž o nejlepší České s Slovenské surfaře odstartuje jiz tento víkend. Během následujícího týdne všechny čeká hlavní závod Open Men&Ladies, závod 6 člených smíšených družstev Snowboard Zezula Tag Team Contest, soutěž o nejlepší vlnu 108 Agency Best wave a závod o nejrychlejšího surfaře Fastlink Paddle Battle. Součástí tohoto surfového týdne jsou take Jagermeister Afterparties, kde zahrajou DJ Ladida, Lumir a Fun. Odjezd z Prahy do Francie je tento pátek, tak využijte možnost registrace na www.surfchamp.cz
Novinky
Ješte máme volna mista se Surfovou školou Kevina Olsena! Odjezd již tenhle patek! Využijte možnost registrace na www.surfchamp.cz.
Novinky
Registrace na Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship, který se letos koná od 19.06.2015 do 28.06.2015 ve Francii je spuštěna!
Novinky
Matyáš Menšík a Klára Suchanová vítězi Quiksilver and Roxy Czech & Slovak Surfing Championship
Dnes ráno se odjelo finále mužů ve kterém zvítězil Matyáš Menšík. Na druhé místě se umístil Vlado Bachnár.
  1. Matyáš Menšík
  2. Vlado Bachnár
  3. Jan Smička
  4. Peiman Lotfi
  5. Miky Riegler
  6. Matuš Hubka
Finále žen se odjelo včera zvítězila Klára Suchanová, která porazila ve finálovém heatu loňskou obhájkyni titulu Karolínu Řehulkouvou.
  1. Klára Suchanová
  2. Karolína Řehulková
  3. Katka Havlíková
  4. Veronika Savola Tománková
Novinky
Last minute sleva
Poslední volná místa v balíčku „Friend“ na mistrovství České a Slovenské republiky v surfingu za last minute ceny – sleva 1.000 Kč.
Novinky
Vyhraj GoPro HERO 3
Video soutěž o nejlepší 30 sec. video ze závodů. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích: „surf movie“ a „atmosphere movie“. O nejlepším videu rozhodnou fanoušci na internetu a vítěz si odnese zbrusu nové GoPro Hero 3.
Novinky
Budweiser Budvar
Všichni účastníci letošního Surfchampu se budou moci v průběhu horkého týdne osvěžit čepovaným Budvarem, který bude k dispozici každý večer v kempu zcela zdarma!
Novinky
Na konci letošního června proběhne již sedmé mistrovství České a Slovenské republiky v surfingu „QUIKSILVER CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP". Závod se bude již tradičně konat v jedné z nejlepších surfařských lokalit v Evropě, ve francouzském Seignosse
Novinky
Registrace na Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship, který se letos koná od 20.06.2014 do 29.06.2014 ve Francii je spuštěna!
Novinky
LETOŠNÍ TITUL ZÍSKAL JAN SMIČKA
Dnešní finálový den se nesl v duchu slunečného počasí, ale poměrně malých vln, které nejlépe ovládl Jan Smička. Druhé místo získal maďarský jezdec Zoltan Bakro a jako třetí se umístil Martin Černík. Loňský šampion Honza Klvaňa skončil s 12,5 body na čtvrtém místě.
Novinky
SWIS-SHOP.CZ TAG TEAM CONTEST
Po skončení třetího kola závodu organizátoři rozhodli o tom, že se po přestávce odjede další disciplína, kterou je zajímavý Swis-Shop.cz Tag Team Contest, tedy “štafetový” závod týmů. Do team contestu nastoupilo celkem šest přihlášených teamů, rozlosovaných do trojic, ze kterých dva nejlepší měly postoupit do čtyřčlenného finále. Pravidla team contestu zněla jasně - každý heat má hodinu času, vždy jeden člověk z každého týmu ve vodě má maximálně 10 minut času na to, aby odjel dvě vlny (jakékoliv), po jejich odjetí musí vyběhnout na břeh a předat štafetu parťákovi z týmu. Součet všech vln pak dává konečný výsledek. Z prvního heatu postoupily týmy “Slovenská strela” a “Plonka”, z druhého pak “Hungasurf” a “Nemožný”. Finále bylo vzhledem k podmínkám přesunuto na zítřek, kdy se pojede také finále mužů a žen.
Novinky
TŘETÍ KOLO ZÁVODU
Francouzské letovisko Seignosse se dnes ráno probudilo do druhého dne česko-slovenského mistrovství v surfingu a na programu byly po včerejší velkolepé párty na pláži Les Estagnots další kola závodů. V třetím kole mužů, mělo startovat celkem 12 jezdců ve 4 heatech. Hned první z nich přinesl hodně zajímavý souboj dvou favoritů mistrovství Honzy Klvani a Martina Černíka, kde byly k vidění podle očekávání co do bodů nejsilnější jízdy. Honza “Paruka” byl lepší před Martinem o půl bodu, dál ale postoupili na úkor Maďara Gabora Vertesiho oba dva. Na start druhého heatu se nedostavil Martin Pufler, a tak to mohli mít zbývající dva - Jan Smička a Tomáš Tuzar - bez boje. I tak ale jak “Smíča”, tak “TT” ukázali to nejlepší a první jmenovaný společně s Honzou Klvaňou zajeli nejlepší bodový zisk dne - 12 bodů. Ze třetího heatu postoupil Matyáš Menší a Zoltán Bakro z Maďarska, ze čtvrtého ryze slovenského pak Matuš Hubka a Vlado Bachnár. Celý článek z dnešního dne najdete zde
Novinky
DNES SE ODJELO PRVNÍ A DRUHÉ KOLO ZÁVODU
Dnes se ve francouzském Seignosse naplno rozjel program šestého ročníku česko-slovenského mistrovství v surfingu. Zatím se na pláži Les Estagnots odjely první dvě kola mužské kategorie. Dnešní swell měl cca 1.4 metru - oproti předpovědi, která slibovala o něco více. Ráno chodily nádherné hladké off-shore vlny, odpoledne se zvedl opačný (on-shore) vítr, který rozhodil jednotlivé sety a podmínky tak byly o mnoho náročnější. Více informací se dozvíte na stánkách freeride.cz
Novinky
KELLY SLATER’S PERFECT 20!
Kelly Slater vyhrál 2013 ASP World Tour Stop n°4 Volcom Pro Fiji. 41letý Floriďan a 11násobný mistr světa, porazil Micka Fanninga během finále na jeho oblíbeném spotu Cloudbreak. Ještě před tím stihl Kelly skórovat dvě 10 ve čtvrtfinále proti Sebastianu Zietzovi a vyřadit Hawajčana John John Florence v semifinále. Další desítku Kelly Slater získal právě ve finále proti Mickovi Fanningovi. Toto 53. vítězství na tour mu zabezpečilo momentálně vedení žebříčku ASP World Tour, která nyní směřuje na další zastávku na Bali.
Novinky
POOL PARTY V KEMPU U BAZÉNU S DJ AKVAMENEM
Všichni účastníci letošního závodu se můžou těšit na úterní party 25.06.2013 u bazénu. Čepovat se bude pivo Zlatopramen a ledově namražený Jaggermeister. Za gramcema legendární DJ Akvamen!!
Novinky
CHCEŠ SI VYZKOUŠET PLONKA SURFBOARDS?
Náš ředitel závodu, head judge, ex pro surfer, shaper a šéf surfové školy Kevin Olsen vám v průběhu celého týdne dá k dispozici testovat jeho vlastnoručně šejpované surfy Plonka! Samozřejmě s možností objednat si vlastní custom made board!
Novinky
REGISTRACE SPUŠTĚNA PRO PRVNÍ PŘIHLAŠENÉ LYCRA ZDARMA!
Registrace na Quiksilver Czech and Slovak Surfing Championship, který se letos koná od 21.06.2013 do 30.06.2013 ve Francii je spuštěna! Pro ty co se registrují do 31.03.2013 máme připravenou Quiksilver lycru zdarma. Přihlásit se můžete zde
Novinky
QUIKSILVER CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMIONSHIP 2012 VYHRÁL JAN KLVAŇA
Mužské finále bylo nesmířeně napínavé a vyrovnané až do konce. Pořadí se neustále měnilo a rozhodovalo se v posledních minutách, které nejlépe zvládl Ján Klvaňa (CZE) a těsným rozdílem 0,5 bodu odsunul Martina Černíka (CZE) na druhé místo. Třetí místo si vyjezdil Peiman Lotfi (HUN). Ze slovenských jezdců se nejlépe umístil Albert Diosi. Albertovi se podařilo probojovat do čtvrtfinále.
Novinky
John John Florence (HAW) porazil ve finále Joel Parkinsona a vyhrál 3. závod ASP Tour Billabong Rio Pro.
BILLABONG RIO PRO FINAL RESULTS:
1. John John Florence (HAW) 16.37
2. Joel Parkinson (AUS) 11.44
CURRENT ASP WCT TOP 3 (After Billabong Rio Pro):
1. Joel Parkinson (AUS) 19,700 pts
2. Mick Fanning (AUS) 18,250 pts
3. Josh Kerr (AUS) 18,200 pts
Novinky
4. závod světového poháru ASP Volcom Fiji Pro odstartoval před několika dny. Stihl již hostit jedny z nevětších vln celé tour, zatím se odjelo 4.kolo.
Novinky
Fotbal, basket, tenis, nohejbal, pelota, bazén a spousta dalšího..
Novinky
Ledově namražený Jägermaister přímo na pláži Atlantiku pro všechny!!
Novinky
Začal 3. závod ASP WORLD TOUR BILLABONG RIO PRO, waiting period je od 9. – 20. 5. 2012. Zatím se odjel ženský závod, který vyhrála Sally Fitzgibbons!
Live přenos zde
Novinky
Pro všechny účastníky bude v kempu čepované pivko Gambrinus 11° Excelent ZDARMA!!
Novinky
MICK FANNIG VYHRÁL RIP CURL PRO BELLS BEACH, KELLY SLATER SE DOSTAL DO VEDENÍ V ŽEBŘÍČKU ASP MEN’S WORLD TOUR
Mick Fanning (AUS),30, vyhrál Rip Curl Pro Bells Beach 2012, kdy porazil ve finále jedenáctinásobného světového šampiona Kellyho Slatera (USA), 40.
Druhý závod ASP World Champion Tour vyvrcholil v jedno z nenapínavější finále v historii závodu. Slater a Fanning se několikrát vyměnili ve vedení a v získání masivního skóre. A přestože tento závod vyhrál Mick Fanning , konečné výsledky nakonec dostaly do vedení v celkovém žebříčku ASP Men’s World Tour 2012 Kellyho Slatera.
RIP CURL PRO BELLS BEACH FINAL RESULTS:
1. Mick Fanning (AUS) 18.80
2. Kelly Slater (USA) 18.07
CURRENT ASP TOP 3 (After Rip Curl Pro Bells Beach):
1. Kelly Slater (USA) 13,200 pts
2. Adriano de Souza (BRA) 12,000 pts
3. Taj Burrow (AUS) 11,750 pts
3. Mick Fanning (AUS) 11,750 pts
Novinky
Taj Burrow (AUS, 33 let) porazil v napínavém finále Jihoameričana Adriana De Saouzu (BRA, 25 let) a umístil se tak zatím na prvním místě v žebříčku na ASP Men’s World Tour!
Novinky
Registrace na QUIKSILVER CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2012 je již spuštěna. Připravili jsme nové balíčky, které zahrnují i surfovou školu Kevina Olsena! Registrovat se můžete zde. Všichni, kteří se zaregistrují do 1. 3. 2012 dostanou zdarma Quiksilver nebo Roxy lycru!*
* platí při dodržení smluvních podmínek registrace
Novinky
Příběh havajského hrdiny z Waimea Beach se vypráví znovu a znovu. Pokaždé, když se v prosinci slavnostně otevírá akce na jeho počest na severním popřeží Oahu. Quiksilver In Memory of Eddie Aikau je surfový event, věnovaný záchranáři a surfaři Eddiemu Eikau, který patřil k průkopníkům big wave surfingu a který přišel o život, když se pokoušel zachránit posádku kanoe Hokile’a směřující na Tahity. Tato výjimečná událost nemá pevné datum. Uskuteční se pouze pokud vlny dosáhnou minimální velikosti 8 metrů. Za posledních 27 let se konala pouze osmkrát.
Novinky
Světové surfové jedničky se opět vrací na Gold Coast k příležitosti prvního závodu světového poháru. Surfařský svět se od 25. února do 7. března zaměří na kultovní point break Snapper, kde se představí nejlepší surfaři včetně jedenáctinásobného mistra světa v surfingu Kellyho Slatera (USA) a místní hrdinové Joel Parkinson (AUS) a dvojnásobný mistr světa Mick Fanning (AUS).
Novinky
KELLY SLATER ZÍSKAL JIŽ 11. TITUL MISTRA SVĚTA V SURFINGU!
Kelly Slater opět přepisuje historii, když získává již svůj jedenáctý ASP (The Association of Surfing Professionals) titul mistra světa na pláži Ocean Beach, San Francisco. Kelly (39) je první surfař, který dosáhl 11 světových titulů, jeho úspěch zahrnuje dvě desetiletí ohromující kariéry, během kterých dominuje surfingu jako nejmladší i nejstarší mistr světa.
Novinky
MARTIN ČERNÍK VYHRÁL QUIKSILVER CZECH & SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP 2011!!
Jagermaister Budějovický Budvar 108 Agency Subaru GoPro Snowboard Zezula Fastlink Windguru Boardlife Freeride Windsurfer