logo
Populate the side area with widgets, images, navigation links and whatever else comes to your mind.
Strömgatan 18, Stockholm, Sweden
(+46) 322.170.71
ouroffice@freestyle.com

Follow us

Roxy Surf Fitness & Yoga

I letos  pro vás máme,  program Roxy Surf Fitness & Yoga, kterým si můžete zpestřit svůj pobyt na Surfchampu 2020. Nejedná se o klasickou jógu, ale o kombinaci jógy s fitness s cílem zažít perfektní balanc, který vám výrazně pomůže při surfingu.

“Silná, pružná a energická! Tak se budeš cítit po našem campu! Posílíme a protáhneme tělo, rozproudíme energii a povezeme sa na vlně dechu i na té reálné. Procvičíme partie těla, které jsou při surfovaní nejvíce namáhané – bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíme, jak tyto části těla posílit, zaměříme sa na rozvoj stability, koncentrace a celkové porozumění pohybu. Fitness posílí svaly, jóga zrelaxuje tělo i mysl a pak už jde surf jako po másle,” říká lektorka kempu a Roxy yoga ambasadorka Veronika Ševčíková.

Celý týden bude naplněn rozdílnými lekcemi, takže se rozhodně nebudete nudit. Každý den vás čeká v rámci 90-minutových lekcí něco jiného, od surf jógy přes nácvik rovnováhy nebo běh na pláži až po přednášku o správném stravování.

Jednotlivé lekce:

  • SURFYOGA – Úvod k józe aneb propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Samotná lekce bude zaměřená na protažení a posílení těch partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané.
  • GET SURF FIT – Fitness tipy na dokonalé tělo nejen pro surf.
  • NOT ONLY SWIMMING POOL – Technika pádlování, posilovací cviky ve vodě pro zdravá, silná a flexibilní záda.
  • FROM THE OTHER PERSPECTIVE – Nácvik balančních a obrácených pozic. Osvojení si správného zapojení hlubokého stabilizačního systému.
  • EAT WELL, SURF WELL + RUNNING – Přednáška o stravování, které optimalizuje výkon a celkovou kondici těla. Poté protažení a zahřátí před závěrečným během.
  • YOGA PHOTOSHOOTING – Jógová lekce na pláži a pár fotek na památku.

Lekce budou probíhat ve dnech 21.-26. června a cena balíčku, který zahrnuje šest lekcí a dárek od Roxy, je rovných 1 990,- Kč. Registrovat se můžete zde.

Pokud si chcete užít týden u oceánu na maximum a zkombinovat Roxy Surf Fitness & Yoga Camp se surfingem, pak určitě využijte surfové školy Kevina Olsena. Ta je určená jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří se chtějí zdokonalovat. Program zahrnuje 2 x 2 lekcí surfingu, videocoaching a zapůjčení surfu a neoprénu na celý týden. Více info zde.

Termín Surfchampu: 19.6 – 28.6. 2020

Termín Roxy Surf Fitness & Yoga Campu: 21.6. – 26.6. 2020

Lektorka: Veronika Ševčíková
Lekce: 6 tématických lekcí – před každou proběhne 30 minutová jógová rozcvička, která vás připraví na danou aktivitu

Délka lekce: 90 minut

Cena balíčku: 1 990,- Kč (dárek od Roxy v ceně)

Pro více dotazů pište na: barbora.slezackova@roxy.com.